info@masa-agency.cz

Set SUPERHRDINOVÉ

Set SUPERHRDINOVÉ

Set superhrdinové přináší jedinečnou příležitost zažít pravé superhrdinské dobrodružství. Zažijete skok z výšky na volném pádu, poměříte své síly na překážkové dráze, přeběhnete obří koule nebo se potkáte s ostatními superhrdiny v aktivním centru.Set superhrdninů lze využít pro family days, dětské dny nebo firemní akce.Set lze doplnit o další doprovodné aktivity (tématické soutěže, dětský koutek facepaiting atd.

Základní cena pronájmu 4 hodiny provozu: 68 000 Kč + DPH 21% + doprava dle vzdálenosti

Cena obsahuje: pronájem atrakcí,montáž, demontáž, obsluhu po celou dobu akce, pojištění ve výši 20 000 000 Kč proti případným úrazům a škodám

Tematický set ‚Superhrdinové‘ obsahuje 4 atrakce:

Volný pád:

Prokažte svou statečnost a skočte do neznáma jako pravý superhrdina. Skočit ze 4m výšky vyžaduje značnou odvahu. Atrakce je vhodná jak pro děti i dospělé.

Překážková dráha:

Překážková dráha superhrdinové je zábavně-sportovní atrakce, díky které se pozná, kdo je zdatnější superhrdina. Úkolem soutěžícího je zdolat překážkovou dráhu, která skrývá nejrůznější překážky, tunely a provazový žebřík se skluzavkou. Superhrdinou se stává ten, kdo do cíle přiběhne jako první.

Wipe Out koule:

Wipe Out Superhrdinské koule je překážková dráha z populární soutěže „Wipe Out – Drtivá porážka“ tentokrát v oblíbeném designu superhrdinů. Úkolem soutěžících je přeběhnout nebo přeskákat dráhu složenou z velkých míčů. Což by pro žádného superhrdinu neměl být problém.

Aktivní centrum:

Aktivní centrum Superhrdinové je určeno pro děti od 3-8 let. Obsahuje skákací plochu společně s nafukovacími prolézačkami. Každý malý superhrdina si tak může užít tu pravou superhrdinskou zábavu.